Reklama

Reklama

Śniecikowski: oszukali nas - tak państwa, jak i mnie. Były burmistrz wraca do gry?

Opublikowano: pon, 3 lip 2017 08:29
Autor:

Śniecikowski: oszukali nas - tak państwa, jak i mnie. Były burmistrz wraca do gry? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po długich miesiącach milczenia i politycznej absencji Włodzimierz Śniecikowski wreszcie przemówił. Swoje przemyślenia były burmistrz przelał na profilu Gostynińskiej Wspólnoty Samorządowej, gdzie w kilku zdaniach przypomina swoje najważniejsze dokonania, a także opowiada o kuluarach termalnej klapy. Czy to oznacza, że Śniecikowski znów będzie chciał ubiegać się o fotel w magistracie?

Reklama

Po długich miesiącach milczenia i politycznej absencji Włodzimierz Śniecikowski wreszcie przemówił. Swoje przemyślenia były burmistrz przelał na profilu Gostynińskiej Wspólnoty Samorządowej, gdzie w kilku zdaniach przypomina swoje najważniejsze dokonania, a także opowiada o kuluarach termalnej klapy. Czy to oznacza, że Śniecikowski znów będzie chciał ubiegać się o fotel w magistracie?

Oto treść wypowiedzi byłego włodarza na stronie GWS:

Termy, Dni Gostynina - ciekawe, że pomysły na najbliższą kampanię, to pomysły moje i GWS. Blok przy ul. Targowej to największy sukces inwestycyjny miasta tej kadencji - przygotowany w poprzedniej kadencji przez koalicję GWS-SLD.

Termy - pomysł, którego nie udało się zrealizować, bo marzyliśmy może o czymś za wielkim na nasze możliwości. Przed wyborami w 2010 r. marszałek Struzik (PSL) chętnie podpisywał ze mną pre-umowę przed Ratuszem. Mieliśmy otrzymać 72 miliony dofinansowania z UE. Dokumenty przygotowywał obecny wiceminister rozwoju Kwieciński. Mieliśmy promesy z Banku WBK na kredytowanie inwestycji po otrzymaniu dotacji. Gdy odmówiłem kandydowania do sejmiku z list PSL, a chwilę potem powinęła mi się noga, wiele się zmieniło, a Zarząd Województwa koalicji PO-PSL przeniósł nas na listę rezerwową... Trafiliśmy też na nierzetelnego partnera w postaci spółki Termy Gostynińskie Sp. z o.o. Oszukali nas – tak państwa, jak i mnie.

Dni Gostynina wprowadziłem już w 1997 roku, przestały istnieć dopiero w tej kadencji - za czasów IdG i PiS.

Bloki budowaliśmy cały czas od 1996 do 2014 r. - całe nowe osiedle na Zazamczu (dawna Targowa), czy Targowej (dawna Kościuszkowców), liczne bloki MTBS i remonty kamienic. To nie miało się zmienić, więc na nowego burmistrza i radę czekały już pełne plany, dokumentacja, zabezpieczone środki.

Może nie było tak źle.
Pozdrawiam Państwa, udanego tygodnia!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (178)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.