Reklama

Specjalne wyróżnienia dla służby cywilnej KPP

Opublikowano:
Autor:

Specjalne wyróżnienia dla służby cywilnej KPP - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie odbyło się spotkanie z okazji ,,Dnia Służby Cywilne". Podczas uroczystości, komendant złożył życzenia pracownikom cywilnym i wręczył im wyróżnienia.

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie odbyło się spotkanie z okazji ,,Dnia Służby Cywilne". Podczas uroczystości, komendant złożył życzenia pracownikom cywilnym i wręczył im wyróżnienia.

Komendant Powiatowy Policji w Gostyninie insp. Zbigniew Włodkowski i zastępca mł.insp. Marek Czarnecki w obecności kierownictwa komendy, złożyli życzenia pracownikom cywilnym i urzędnikom korpusu za dotychczasowe zaangażowanie i pracę. Włodkowski podkreślił ich wkład w prawidłowe funkcjonowanie komendy oraz udzielaną pomoc. Komendant podczas spotkania stwierdził, że w każdej chwili działania komendy odczuwalna jest praca cywili, która jest doskonałym uzupełnieniem służby funkcjonariuszy policji.

W wyrazie uznania ich pracy insp. Włodkowski wręczył pracownikom rozkazy o wyróżnieniu i listy gratulacyjne. Oprócz tego, życzył swoim podopiecznym wielu lat w zdrowiu, satysfakcji z wykonywanych obowiązków i zadań służbowych oraz spełnienia marzeń i planów zawodowych, osobistych, a także rodzinnych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE