Reklama

Spektakl "Inni z ulicy Floriańskiej" już niedługo w Zamku Gostynińskim

Opublikowano:
Autor:

Spektakl "Inni z ulicy Floriańskiej" już niedługo w Zamku Gostynińskim - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już 25 marca o godz. 18. w Sali Kolumnowej Zamku Gostynińskiego odbędzie się spektakl pt. "Inni z ulicy Floriańskiej" w wykonaniu grupy "Teatr? No nie wiem".

Już 25 marca o godz. 18. w Sali Kolumnowej Zamku Gostynińskiego odbędzie się spektakl pt. "Inni z ulicy Floriańskiej" w wykonaniu grupy "Teatr? No nie wiem".

Scenariusz i reżyserię przygotował nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 1 - pan Robert Idzikowski, oprawą muzyczną przedstawienia zajęli się Tomasz Sarniak i Mateusz Szulborski.

Wśród gostynińskich aktorów zobaczymy: Maję Wasilewską, Julię Ostrowską, Karolinę Kiełbasę, Alicję Olejniczak, Luizę Penkul, Adriannę Kosińską, Natalię Zawadzką, Martę Dłużniewską, Amelię Wasilewską, Maję Skibińską, Annę Szkudlarek, Weronikę Szulecką, Jakuba Szulczewskiego, Szymona Sławińskiego i Julię Korczyńską.

Teatr? No nie wiem w roku ubiegłym, z okazji pięciolecia istnienia wystąpił na deskach Teatru Dramatycznego w Płocku. Grupa posiada różnorodny repertuar i cały czas zachwyca widzów kolejnymi przedstawieniami.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął burmistrz Paweł Kalinowski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE