Reklama

"Śpiewające fortepiany" zagrały w Sannikach

Opublikowano:
Autor:

"Śpiewające fortepiany" zagrały w Sannikach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Czesław Majewski i Janusz Tylman - wybitny duet fortepianowy znany doskonale z programu telewizyjnego "Śpiewające fortepiany" gościł wczoraj popołudniu w sannickiej muszli koncertowej. Pianistom towarzyszył zespół Malina Kowalewski Band, w którego skład wchodzą znani polscy muzycy i instrumentaliści.

Czesław Majewski i Janusz Tylman - wybitny duet fortepianowy znany doskonale z programu telewizyjnego "Śpiewające fortepiany" gościł wczoraj popołudniu w sannickiej muszli koncertowej. Pianistom towarzyszył zespół Malina Kowalewski Band, w którego skład wchodzą znani polscy muzycy i instrumentaliści.

Na występ pod nazwą "Taki piękny wieczór" składały się muzyczne przeboje w nowych oryginalnych aranżacjach. Był to kolejny koncert z cyklu "Taki piękny wieczór".

Warto dodać, że towarzyszący fortepianowemu duetowi zespół Malina Kowalewski Band powstał właśnie na potrzeby programu telewizyjnego "Śpiewające Fortepiany". Liderem grupy jest Wojciech Kowalewski, ceniony muzyk, wszechstronny perkusista.

Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego, Adam Struzik.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE