Reklama

Spłonął samochód. To sprawka podpalacza?

Opublikowano:
Autor:

Spłonął samochód. To sprawka podpalacza? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jedno auto zostało poważnie uszkodzone, drugie spłonęło doszczętnie w wyniku pożaru, do którego doszło w nocy w Nowym Duninowie. Niewykluczone, że przyczyną pożaru było podpalenie. To wyjaśnić mają funkcjonariusze policji.

Jedno auto zostało poważnie uszkodzone, drugie spłonęło doszczętnie w wyniku pożaru, do którego doszło w nocy w Nowym Duninowie. Niewykluczone, że przyczyną pożaru było podpalenie. To wyjaśnić mają funkcjonariusze policji.

Gdyby nie szybka interwencja strażaków ogień z płonącego samochodu mógł przenieść się na kolejne auta i zabudowania. Dziś, tuż po północy strażacy z Płocka zadysponowali jeden zastęp druhów z OSP Duninów do pożaru samochodu osobowego marki Volkswagen, który zaparkowany był obok prywatnej posesji przy ul. Osiedlowej w Nowym Duninowie.

- Po przyjeździe na miejsce zastaliśmy samochód w fazie zaawansowanego pożaru, w błyskawicznym tempie przystąpiliśmy do gaszenia auta przy użyciu linii szybkiego natarcia - informują strażacy z OSP Duninów.

W niewielkiej odległości od pojazdu płonącego stał zaparkowany drugi samochód, któremu także groził zapłon jednak dzięki szybkiej interwencji temperatura uszkodziła jedynie fragment plastikowego zderzaka oraz tylną część karoserii.  Niestety z auta marki Volkswagen pozostał jedynie wrak.

Na miejscu działali też strażacy z Płocka oraz funkcjonariusze policji. Trwa badanie przyczyn pożaru.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE