Reklama

Spłonęło 40 ha zboża: ponad 30 zastępów straży i samolot gaśniczy w akcji [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Spłonęło 40 ha zboża: ponad 30 zastępów straży i samolot gaśniczy w akcji [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Około 40 ha zboża oraz 3 ha lasu spłonęło w wyniku pożaru, do którego doszło w piątkowe popołudnie w miejscowości Luszyn (gmina Pacyna). W kilkugodzinnej akcji gaśniczej udział brało ponad 30 zastępów straży pożarnej z powiatu gostynińskiego i gmin ościennych.

Około 40 ha zboża oraz 3 ha lasu spłonęło w wyniku pożaru, do którego doszło w piątkowe popołudnie w miejscowości Luszyn (gmina Pacyna). W kilkugodzinnej akcji gaśniczej udział brało ponad 30 zastępów straży pożarnej z powiatu gostynińskiego i gmin ościennych.

Zgłoszenie wpłynęło do gostynińskiej straży po godz. 15. W ogniu stanęło zboże na pniu wraz ze słomą po kombajnie.Na miejsce zadysponowane zostały bardzo duże siły i środki z powiatów gostynińskiego, kutnowskiego,łowickiego oraz płockiego.W działaniach gaśniczych uczestniczyło ponad 30 zastępów straży pożarnej, a także cysterna z wodą z JRG Gostynin oraz samolot gaśniczy. 

Siły i środki:

JRG Gostynin,OSP Sanniki,OSP Gostynin,OSP Solec,OSP Skrzany,OSP Brzezia,OSP Robertów,OSP Model,OSP Pacyna,OSP Suserz,OSP Helenów Słupski,OSP Wola Trębska,OSP Gąbin,OSP Słubice,OSP Kamień,OSP Łąck,OSP Żychlin,OSP Komadzyn,OSP Złaków Kościelny,OSP Karsznice Duże,OSP Przemysłów,OSP Kiernozia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE