Reklama

Spłonęły dwa auta

Opublikowano:
Autor:

Spłonęły dwa auta - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do dwóch pożarów samochodów osobowych doszło w niedzielne popołudnie w ciągu zaledwie 5 godzin. Straż pożarna i policja wykluczają, jakoby mogło dojść do podpalenia.

Do dwóch pożarów samochodów osobowych doszło w niedzielne popołudnie w ciągu zaledwie 5 godzin. Straż pożarna i policja wykluczają, jakoby mogło dojść do podpalenia.

Pierwsze ze zdarzeń miało miejsce ok. godz.12.20 w Legardzie. 

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu stwierdzono, iż pożarem objęty jest cały samochód oraz elewacja budynku produkcyjnego. Działania przybyłych zastępów polegały na podaniu skutecznych prądów gaśniczych na palące się obiekty a następnie ich ugaszeniu - mówi Mariusz Ostrowski, rzecznik prasowy gostynińskiej straży pożarnej. 

Na miejsce prowadzonych działań zadysponowane były :2 zastępy z JRG Gostynin oraz policja.

Kolejny pożar auta odnotowano ok. godz. 17.30 w Gostyninie, przy ulicy Wojska Polskiego. Po dojeździe zadysponowanego zastępu stwierdzono, że pożarem objęta jest komora silnika w samochodzie osobowym opel astra. Działania polegały na podaniu skutecznych prądów gaśniczych i ugaszeniu pożaru. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp z JRG Gostynin.

W obu przypadkach najprawdopodobniej przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. 
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE