Reklama

Spokojna i szczęśliwa jesień życia? Zapewni ją Dom Opieki WIKTORIA

Opublikowano:
Autor:

Spokojna i szczęśliwa jesień życia? Zapewni ją Dom Opieki WIKTORIA - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kiedy osoba starsza wymaga całodobowej opieki, rodzina nie zawsze może zapewnić jej odpowiedni warunki w domu. Jest jednak miejsce, gdzie osoby starsze mogą wieść spokojne i szczęśliwe życie pod stałą opieką lekarza, pielęgniarek i rehabilitantów. To Dom Opieki WIKTORIA w Ossówku.

Kiedy osoba starsza wymaga całodobowej opieki, rodzina nie zawsze może zapewnić jej odpowiedni warunki w domu. Jest jednak miejsce, gdzie osoby starsze mogą wieść spokojne i szczęśliwe życie pod stałą opieką lekarza, pielęgniarek i rehabilitantów. To Dom Opieki WIKTORIA w Ossówku.

Dom Opieki WIKTORIA to nowy ośrodek zlokalizowany w miejscowości Ossówek, nieopodal Kowala. Ta malownicza, kujawska wieś leży ok. 20 km od Włocławka, 75 km od Torunia i 100 km od Łodzi. Placówka zapewnia osobom w podeszłym wieku całodobową opiekę na najwyższym poziomie.

- Oferujemy wiele udogodnień i usług dla Naszych Seniorów, zapewniając im troskliwą opiekę na najwyższym poziomie oraz dbając o ich dobro. Zapraszamy osoby starsze, seniorów samotnych lub małżeństwa, tych szukających towarzystwa, opieki, ciepła i spokoju na trzecią młodość. U nas znajdziecie dla siebie drugi dom – zapewnia personel Domu Opieki WIKTORIA.

Mieszkańcy Domu Opieki WIKTORIA mogą liczyć na całodobową opiekę medyczną i psychologiczną, rehabilitację ruchową oraz terapię zajęciową. Do ich dyspozycji są również świetlica i biblioteka, w których mogą spędzać wolny czas. Profesjonalna kuchnia każdego dnia przygotowuje dla nich pięć zbilansowanych posiłków (pierwsze i drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację).

Pokoje, w których mieszkają seniorzy są dostosowane do potrzeb osób z różnymi ograniczeniami ruchowymi. Dzięki zastosowaniu rekuperacji (wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła) i indywidualnej klimatyzacji, w każdym z nich panują doskonałe warunki klimatyczne. Każdy w pokoi posiada również schludną i dostosowaną do potrzeb seniorów łazienkę.

- W naszym domu może mieszkać 48 osób. Mieścimy się w budynku parterowym, bez żadnych barier architektonicznych. Jest patio, w którym można posiedzieć w ciepłe dni oraz dość ogród, po którym można spacerować – wylicza dr Jan Pietrykowski z Domu Opieki WIKTORIA.

Dużym udogodnieniem dla mieszkańców Domu Opieki WIKTORIA jest również znajdująca się w niej kaplica. Wszyscy zainteresowani mogą dzięki niej uczestniczyć w nabożeństwach bez potrzeby opuszczania ośrodka.

Więcej o ofercie Domu Opieki WIKTORIA pod numerami: +48 609 359 045 oraz +48 602 397 565 oraz na stronie internetowej: www.domwiktoria.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE