Reklama

Spokojna majówka w Gostyninie: nad bezpieczeństwem czuwało 142 policjantów

Opublikowano:
Autor:

Spokojna majówka w Gostyninie: nad bezpieczeństwem czuwało 142 policjantów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 28 kwietnia do 3 maja gostynińscy policjanci prowadzili działania pn. „Majowy weekend". Jak wynika z podsumowania działań w powiecie gostynińskim w tym czasie było bezpiecznie.

Od 28 kwietnia do 3 maja gostynińscy policjanci prowadzili działania pn. ?Majowy weekend". Jak wynika z podsumowania działań w powiecie gostynińskim w tym czasie było bezpiecznie.

Za nami kolejny długi weekend. Na terenie naszego powiatu w trwających 5 dni działaniach mających nad zapewnieniem bezpieczeństwa czuwało ogółem 142 policjantów. Policjanci podczas służb dbali o zapewnienie bezpieczeństwa na drogach, swoje działania ukierunkowali także na ochronę bezpieczeństwa osób i mienia oraz zapewniali bezpieczeństwo osobom biorącym udział w licznych, organizowanych w tym czasie imprezach i spotkaniach.

W trakcie długiego weekendu w ramach ogólnopolskich działań „Kręci mnie bezpieczeństwo – mój rower, moje życie" policjanci z gostynińskiej drogówki aktywnie włączyli się w zabezpieczenie organizowanych dwóch rajdów rowerowych w Gostyninie i Czyżwie. Podczas zabezpieczenia nie tylko dbali o prawidłowy i bezpieczny przebieg rajdów, ale aktywnie prowadzili działania mające na celu zwiększenie świadomości rowerzystów na temat ich bezpieczeństwa. Prowadzili pogadanki oraz rozdawali uczestnikom ulotki i elementy odblaskowe.

Ponadto policjanci podczas służby szczególną uwagę zwracali na trzeźwość uczestników ruchu drogowego oraz przestrzeganie przez nich obowiązujących przepisów prawa. W trakcie działań  ujawnili jednego nietrzeźwego kierującego i wezwani zostali do jednego zdarzenia drogowego. Mając na uwadze powyższe należy uznać, że miniony „majowy weekend" na terenie powiatu gostynińskiego był bezpieczny, a działania policjantów przyniosły oczekiwany skutek.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE