Reklama

Sportowy grudzień w Gostyninie

Opublikowano:
Autor:

Sportowy grudzień w Gostyninie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W przyszłym miesiącu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla mieszkańców wiele imprez sportowych. Zaplanowane grudniowe wydarzenia zapewnią rozrywkę zarówno dla młodzieży, jak i osób starszych.

W przyszłym miesiącu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla mieszkańców wiele imprez sportowych. Zaplanowane grudniowe wydarzenia zapewnią rozrywkę zarówno dla młodzieży, jak i osób starszych.

Już w najbliższą sobotę o godzinie 9 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Bema odbędzie się VIII Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. Zgłoszenia będą prowadzone w dniu turnieju od godziny 8.30. Udział będą mogły wziąć zarówno dziewczęta, jak i chłopcy z rocznika '99 i młodsi. Uczestnicy przed rozpoczęciem zawodów zostaną podzieleni na odpowiednie kategorie wiekowe.

W przyszły poniedziałek w pływalni miejskiej o godzinie 15 odbędą się Mikołajkowe Zawody Pływackie. W wydarzeniu będzie mógł wziąć udział każdy miłośnik pływania. Uczestnicy zostaną podzieleni na odpowiednie kategorie: szkoły podstawowe, gimnazjalne, ponadgimnazjalne oraz kat. OPEN.

W sobotę 10 grudnia w hali MOSiR przy ul. Kutnowskiej odbędzie się XVI Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów ,,Gramy dla Amelki''. Każdy kibic będzie mógł wziąć udział w akcji oraz zasiąść na trybunach i dopingować swoją drużynę. Zawody piłkarskie rozpoczną się od godziny 10.

Tydzień później, 17 grudnia w hali MOSiR w Gostyninie o godzinie 9.30 odbędzie się Gwiazdkowy Międzyklubowy Turniej Halowej Piłki Nożnej U-14 (rocznik 2003 i młodsi) o puchar prezesa POZPN Dariusza Kluge. Dzień później w hali MOSiR od godziny 9.30 odbędzie się kolejny turniej o puchar prezesa POZPN, tym razem dla chłopców z rocznika 2005 i młodsi. Każdy kibic będzie mógł wesprzeć przyszłych piłkarzy zasiadając na trybunach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE