Reklama

Sposób na szybkie znalezienie pracy

Opublikowano:
Autor:

Sposób na szybkie znalezienie pracy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W tramwaju i w autobusie. W sklepie, banku, aptece i przychodni. Czekając na przystanku, stojąc w korkach, robiąc zakupy. W pracy i w domu. Zajmując się banalnymi lub poważnymi sprawami. Wtedy, gdy masz wolny czas i wtedy, gdy Twój grafik pęka w szwach. Bez względu na miejsce, czas i okoliczności – wymarzona oferta pracy może pojawić się na Twoim telefonie. Dowiedz się, jakie korzyści niesie aplikacja do szukania pracy Pracuj.pl.

W tramwaju i w autobusie. W sklepie, banku, aptece i przychodni. Czekając na przystanku, stojąc w korkach, robiąc zakupy. W pracy i w domu. Zajmując się banalnymi lub poważnymi sprawami. Wtedy, gdy masz wolny czas i wtedy, gdy Twój grafik pęka w szwach. Bez względu na miejsce, czas i okoliczności – wymarzona oferta pracy może pojawić się na Twoim telefonie. Dowiedz się, jakie korzyści niesie aplikacja do szukania pracy Pracuj.pl.

Rekrutacja i świat wirtualny – to połączenie, które z każdym rokiem jest coraz silniejsze. To w sieci możemy nawiązywać kontakt z pracodawcami. Tutaj są ogłoszenia o pracę, zakładki „Kariera” na stronach firm, formularze zgłoszeniowe, porady eksperckie. Ale dla użytkowników Internetu liczy się coś jeszcze – mobilność. Pracodawcy starają się odpowiadać na tę potrzebę i dostosowywać swoje treści do smartfonów i tabletów. Z myślą o pracownikach i kandydatach do pracy powstała także aplikacja mobilna Pracuj.pl.

Co daje apka rekrutacyjna? Oto przykładowe walory tego rozwiązania:

  • Przybliżasz się do celu, który sobie wyznaczyłeś

Postanowiłeś, że będziesz szukać pracy? Masz dość firmy, w której jesteś zatrudniony? Twoim problemem jest brak możliwości rozwoju albo wynagrodzenie, które stoi w miejscu? Zainstalowanie aplikacji do szukania pracy może być pierwszym ważnym krokiem w stronę zmiany i rozwiązania Twoich problemów zawodowych dzięki codziennym powiadomieniom o ciekawych ofertach pracy.

  • Nawet jeśli nie poszukujesz nowej pracy, to ona może Cię znaleźć?
Nie jesteś zdecydowany, czy chcesz zmienić pracodawcę? A może tak, jak jest teraz – jest dobrze? Nawet w takiej sytuacji – warto mieć rękę na pulsie i być na bieżąco z rynkiem pracy i ogłoszeniami w swojej branży. Być może atrakcyjna oferta – dopasowana do Twoich kompetencji i preferencji – sama do Ciebie przyjdzie w najmniej spodziewanym momencie i zmieni Twoje nastawienie. Wystarczy, że włączysz opcję „powiadomienia”.

  • Wykorzystujesz tzw. puste minuty

?Aby aplikować na oferty albo odczytywać ogłoszenia nie musisz czekać na odpowiednie warunki i zasiadać do komputera. Dzięki aplikacji możesz być aktywny cały czas, w dowolnym miejscu – w komunikacji miejskiej, w kolejce w sklepie czy czekając na wizytę u lekarza.

  • Jesteś na bieżąco i nie tracisz zawodowej szansy
?W natłoku codziennych spraw niełatwo „ogarnąć” to, co dzieje się w świecie rekrutacyjnym. Pośpiech, spiętrzenie obowiązków, goniące terminy i…. ciekawa propozycja może przejść koło nosa. Aplikacje mobilne pozwalają być na bieżąco, nawet wtedy gdy mamy dużo na głowie.

  • Oszczędzasz czas
?Użytkownicy Pracuj.pl cenią aplikacje mobilne za szybkość – wystarczy jedno lub kilka kliknąć, by zadbać o ważne, zawodowe sprawy. Liczy się też łatwość obsługi – intuicyjny interfejs jest tutaj przyjaznym rozwiązaniem. Szczególnie istotne jest to, że zapoznajesz się z ofertami dopasowanymi do Twojego profilu zawodowego.

  • Zyskujesz wygodę
?Łatwa i prosta w użyciu aplikacja sprawia, że szukanie pracy staje się wygodnym zajęciem. Nie trzeba czasochłonnych i żmudnych działań – wystarczą kliknięcia. Ważną funkcjonalnością aplikacji jest też możliwość załączenia CV z chmury.

Jak to dokładnie działa?

Zasady są bardzo proste. Instalując aplikację mobilną Pracuj.pl, możesz przeglądać oferty pracy według słów kluczowych albo kategorii, a ulubione oferty zapisywać. Zyskujesz dostęp do formularza aplikacyjnego, który możesz uzupełniać i wysyłać z urządzeń mobilnych. Na swoim telefonie masz zgromadzoną historię swoich aplikacji. Widoczne są ogłoszenia zapisane w „ulubionych” i takie, które są do Ciebie najlepiej dopasowane. Otrzymujesz je dzięki powiadomieniom, które przychodzą codziennie na Twój telefon. Sprawdź sam!

Aplikacja jest dostępna w sklepach:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE