Reklama

Spotkanie NGO 2020 w Powiecie Gostynińskim

Opublikowano:
Autor:

 Spotkanie NGO 2020 w Powiecie Gostynińskim - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W dniu 16 stycznia w siedzibie Starostwa Powiatowego z inicjatywy starosty Arkadiusza Boruszewskiego odbyło się spotkanie na które zostały zaproszone wszystkie organizacje pozarządowe działające w powiecie gostynińskim.

W dniu 16 stycznia w siedzibie Starostwa Powiatowego z inicjatywy starosty Arkadiusza Boruszewskiego odbyło się spotkanie na które zostały zaproszone wszystkie organizacje pozarządowe działające w powiecie gostynińskim.

Na to spotkanie przybyli liderzy reprezentujący Koła Gospodyń Wiejskich, Ochotnicze Straże Pożarne oraz Kluby Sportowe. Prelegenci w osobach Karol Krajewski reprezentujący Delegaturę Urzędu Marszałkowskiego w Płocku, Agnieszka Żukowska reprezentująca Lokalną Grupę Działania „Aktywni Razem”, Piotr Lejznerowicz reprezentujący Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej oraz Joanna Joanna Cecolak reprezentująca Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Mazowsza Płockiego. Na spotkaniu prelegenci przedstawili i szeroko omówili programy skierowane do organizacji pozarządowych oraz wskazali terminy w jakich zostaną ogłoszone nabory wniosków.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE