Reklama

Spotkanie w bibliotece dla miłośników książek

Opublikowano:
Autor:

Spotkanie w bibliotece dla miłośników książek - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejska Biblioteka Publiczna im. Jakuba z Gostynina zaprasza we wtorek 10 kwietnia o godzinie 18.00 na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się w filii MBP przy ulicy Płockiej 2a.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jakuba z Gostynina zaprasza we wtorek 10 kwietnia o godzinie 18.00 na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się w filii MBP przy ulicy Płockiej 2a.

Dyskusyjny Klub Książki został pomyślany z myślą o ludziach w każdym wieku, poszukujących miejsca, w którym mogliby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat czytanych przez siebie dzieł literackich. 

– Pragniemy wraz z Państwem zagłębiać się w treść znakomitych powieści, dyskutować o tym, jakie mamy odczucia po ich przeczytaniu, zastanawiać się, co wnoszą do naszego życia – zachęcają organizatorzy Dyskusyjnego Klubu Książki.

Książki, które omawiane będą na spotkaniach DKK, wybierane mają być przez jego stałych bywalców. Organizatorzy podkreślają, że zależy im na tym, by to sami czytelnicy stali się inspiratorami tego wszystkiego, co będzie się działo podczas spotkań odbywających sięw filii MBP przy ulicy Plockiej 2a.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE