Reklama

Spotkanie zarządu Mazura Gostynin

Opublikowano:
Autor:

Spotkanie zarządu Mazura Gostynin - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek w świetlicy na Stadionie MOSiR przy ul. Sportowej odbył się Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Miejskiego Klubu Sportowego „Mazur” Gostynin.

W poniedziałek w świetlicy na Stadionie MOSiR przy ul. Sportowej odbył się Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Miejskiego Klubu Sportowego ?Mazur? Gostynin.

W Walnym Zjeździe Sprawozdawczo-Wyborczym wzięli udział członkowie najstarszego klubie sportowego w Gostyninie, czyli: pełnoletni piłkarze, trenerzy, pracownicy klubu, członkowie zarządu i komisji rewizyjnej oraz pozostali członkowie z opłaconą składką członkowską. Jednym z pierwszych punktów spotkania było wybranie przewodniczącego obrad, którym został Wiesław Adamski. Następnie wybrano protokólanta, którym został Grzegorz Maciejewski oraz zatwierdzono porządek i regulamin Walnego Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego. Dotychczasowy Zarząd w składzie: prezes Grzegorz Sławiński, wiceprezesi: Wiesław Adamski i Ryszard Dutkiewicz oraz członkowie: Witold Borowy, Jacek Marciszewski, Marek Radzki i Marek Wilamowski uzyskał absolutorium za okres sprawowania władzy od listopada 2014 r. do listopada 2016 r. Należy dodać do tego, że klub od ponad roku działał bez prezesa, ponieważ Grzegorz Sławiński zrezygnował z powodów osobistych, a uchwałą pozostałych członków zarządu pełniącymi obowiązki prezesa zostali wybrani dwaj wiceprezesi.

Przypomnijmy, że zespół seniorów Mazura Gostynin zajmuje po rundzie jesiennej pierwsze miejsce w tabeli Płockiej Ligi Okręgowej, natomiast zespół juniorów U-17 utrzymał się w rozgrywkach 1 Ligi Wojewódzkiej i w rundzie wiosennej 2017 wystąpi w tej samej klasie rozgrywek. Zespoły trampkarza młodszego U-14 oraz młodzików U-12 występują w rozgrywkach Płockich Lig Okręgowych i zajmują w tabeli trzecie miejsca. Także od września tego roku treningi i naukę gry w piłkę nożną rozpoczęła grupa żaków U-10 i U-8.

Podczas poniedziałkowej uroczystości wręczono pamiątkowych statuetek, które były podziękowaniami za wkład, pracę i pomoc w działaniu klubu. Odebrali je główny sponsor Kazimierz Majchrzak (Izolbet Sp. z o.o) oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Gostyninie Andrzej Robacki. Statuetka przygotowana została także dla burmistrza Pawła Kalinowskiego, który nie był obecny na Walnym Zjeździe, wręczona zostanie w terminie późniejszym.

Najważniejsze cele do zrealizowania to: poszukiwanie nowych sponsorów, zakup nowego sprzętu sportowego, lepsza organizacja transportu na mecze wyjazdowe, montaż piłkochwytów za bramkami na Stadionie MOSiR w Gostyninie, podjęcie działań na rzecz promocji i zachęcania dzieci i młodzieży do gry w klubie oraz zakup dresów piłkarskich i strojów dla grup młodzieżowych.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE