Reklama

Spowodował stłuczkę i uciekł: był kompletnie pijany

Opublikowano:
Autor:

Spowodował stłuczkę i uciekł: był kompletnie pijany - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 56-letnia kobieta ruszyła w pościg za kierowcą, który uderzył w jej zaparkowane auto, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Po przyjeździe policji, mężczyznę poddano badaniu alkomatem. Jak się okazało, miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Jakby tego było mało, kierował bez uprawnień i nie posiadał przy sobie wymaganych dokumentów.

56-letnia kobieta ruszyła w pościg za kierowcą, który uderzył w jej zaparkowane auto, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Po przyjeździe policji, mężczyznę poddano badaniu alkomatem. Jak się okazało, miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Jakby tego było mało, kierował bez uprawnień i nie posiadał przy sobie wymaganych dokumentów.

Wczoraj gostynińska drogówka prowadziła działania „Truck&Bus", w trakcie których szczególnej kontroli poddawane były pojazdy ciężarowe i autobusy. W sumie szczegółowej kontroli poddano 16 pojazdów ciężarowych i 1 autobus.

Dodatkowo w trakcie działań policjanci zostali poinformowani o obywatelskim ujęciu nietrzeźwego kierującego renault master na terenie miasta. 60-letni gostynianin uderzył w zaparkowanego hyundaia i oddalił się z miejsca zdarzenia. Widząca to zdarzenie właścicielka „osobówki" – 56-letnia mieszkanka Gostynina - pojechała za sprawcą, aby go zatrzymać jednocześnie informując o zdarzeniu policję.

- Na miejscu funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości 60-latka. Okazało się, że ma ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, a także wymaganych przy kontroli dokumentów. Teraz 60-latek za swoje postępowanie odpowie przed sądem - informuje oficer prasowy KPP w Gostyninie, mł.asp. Dorota Słomkowska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE