Reklama

Sprawa śmierci Magdy trafi do Łodzi? Odbyła się sekcja, są nowe fakty

Opublikowano:
Autor:

Sprawa śmierci Magdy trafi do Łodzi? Odbyła się sekcja, są nowe fakty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Śledztwo w sprawie śmierci 15-letniej Magdy nabiera tempa. Odbyła się już sekcja zwłok zmarłej dziewczyny, przesłuchano także jej najbliższych oraz zabezpieczono dokumentację lekarską. Choć na ostateczną opinię biegłego trzeba jeszcze poczekać, już teraz wiadomo, że sprawa najprawdopodobniej trafi pod lupę Prokuratury Regionalnej w Łodzi.

Śledztwo w sprawie śmierci 15-letniej Magdy nabiera tempa. Odbyła się już sekcja zwłok zmarłej dziewczyny, przesłuchano także jej najbliższych oraz zabezpieczono dokumentację lekarską. Choć na ostateczną opinię biegłego trzeba jeszcze poczekać, już teraz wiadomo, że sprawa najprawdopodobniej trafi pod lupę Prokuratury Regionalnej w Łodzi.

Przypomnijmy, że Magda, 15-latka z Krubina (gmina Sanniki) zmarła 9 czerwca w Zespolonym Szpitalu Wojewódzkim w Płocku. Rodzice dziewczynki mają ogromny żal do sztabu medycznego, który ich zdaniem nie stanął na wysokości zadania i nie uratował ich umierającej córki.
Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Płocku. W ubiegły wtorek przeprowadzono sekcję zwłok dziewczyny. Są już jej wstępne wyniki, lecz prokuratura, ze względu na dobro śledztwa, nie chce uchylić rąbka tajemnicy. Pobrany został wycinek, który poddany zostanie badaniom histopatologicznym. W ciągu 2-3 tygodni powinna się pojawić opinia biegłego, dzięki czemu możliwa będzie odpowiedź na pytanie: co i kto przyczynił się do śmierci Magdy.
Co więcej, przesłuchano już najbliższych zmarłej, którzy zrelacjonowali przebieg wydarzeń z feralnego piątku. Zabezpieczono także dokumentację lekarską z płockiego szpitala. Prokurator Norbert Pęcherzewski dodaje również, że do Prokuratury Okręgowej w Płocku skierowany został wniosek o przeniesienie sprawy do Prokuratury Regionalnej w Łodzi i to właśnie tam prawdopodobnie skończy się jej bieg.
Co wykaże sekcja zwłok? Jaki będzie finał tej bulwersującej sprawy? O tym będziemy informować na bieżąco.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE