Reklama

Sprawdź, jak wygodnie korzystać z usług kurierów

Opublikowano:
Autor:

Sprawdź, jak wygodnie korzystać z usług kurierów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niektóre osoby mają szczególne wymagania co do wysyłek kurierskich. Zależy im między innymi na konkretnym dniu dostarczenia, a czasami nawet na dostarczeniu o wskazanej godzinie. Firmy kurierskie odpowiadają na te potrzeby, przygotowując zróżnicowane oferty. Wszystkie te usługi możesz znaleźć teraz w jednym miejscu i tanio nadawać przesyłki zagraniczne i krajowe.

Niektóre osoby mają szczególne wymagania co do wysyłek kurierskich. Zależy im między innymi na konkretnym dniu dostarczenia, a czasami nawet na dostarczeniu o wskazanej godzinie. Firmy kurierskie odpowiadają na te potrzeby, przygotowując zróżnicowane oferty. Wszystkie te usługi możesz znaleźć teraz w jednym miejscu i tanio nadawać przesyłki zagraniczne i krajowe.

Dostarczaniem największej oferty usług kurierskich zajmuje się broker kurierski, czyli firma, która współpracuje z różnymi kurierami i pozwala na tańsze korzystanie z oferowanych przez nie rozwiązań. Rejestrując się na stronie Furgonetka.pl, otrzymujesz dostęp do bogatej oferty 9 firm kurierskich i ich różnorodnych usług. To z kolei pozwala Ci dobrać dla siebie takie rozwiązanie, jakie będzie w danej sytuacji najodpowiedniejsze, a dodatkowo na tym zaoszczędzić.

Jako przykład niech posłuży nam kurier FedEx i jego dwie popularne usługi:

  • FedEx Next Day Standard – dzięki tej usłudze możesz nadawać paczki o wadze aż do 70 kg z gwarancją dostarczenia następnego dnia roboczego. Usługa ta świadczona jest na terenie całej Polski, a paczka jest odbierana przez kuriera bezpośrednio w domu Klienta.
  • FedEx Next Day do 9/10/12 – ta usługa jest bardzo podobna do powyższej, ale różni się tym, że nadawca może wybrać dokładną godzinę doręczenia. Kurier może dostarczyć paczkę do nadawcy do godziny 9.00, 10.00 lub 12.00 następnego dnia roboczego, przy czym waga nadanej w ten sposób paczki nie może przekraczać 35 kg.
Podany przykład to tylko niewielki wycinek z tego, co oferuje serwis Furgonetka. W ramach usług firmy kurierskiej FedEx Klienci zamawiają też często usługę płatności za przesyłkę przy doręczeniu. To bardzo wygodna opcja podczas sprzedaży jakiejś rzeczy, gdy kupujący nie chce lub nie może zapłacić za przesyłkę przelewem bankowym. Pozostałe oferty tego kuriera, a także wszystkich pozostałych można w każdej chwili sprawdzić w cenniku.

Jeżeli chcesz wysłać paczkę i zależy Ci na tym, żeby wysyłka kurierem była tania, a dodatkowo, żeby paczka dotarła bezpiecznie i na czas, skorzystaj z oferty serwisu https://furgonetka.pl/. Wybierz opcję, która idealnie pasuje do Twoich potrzeb i ciesz się z niskich cen.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE