Reklama

Sprzątanie Świata - gostynińskie szkoły włączyły się do akcji

Opublikowano:
Autor:

Sprzątanie Świata - gostynińskie szkoły włączyły się do akcji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sprzątanie Świata to międzynarodowa kampania odbywająca się na całym świecie. Do akcji włączyli się m. in. uczniowie klas pierwszych Gimnazjum nr 1 pod opieką Marioli Lewandowskiej, Arkadiusza Szulczewskiego i Marii Kołodziejskiej oraz uczniowie klas drugich i trzecich z GCE pod opieką Moniki Świderek, Macieja Rendzikowskiego, Sebastiana Jarosia i Renaty Dymczak.

Sprzątanie Świata to międzynarodowa kampania odbywająca się na całym świecie. Do akcji włączyli się m. in. uczniowie klas pierwszych Gimnazjum nr 1 pod opieką Marioli Lewandowskiej, Arkadiusza Szulczewskiego i Marii Kołodziejskiej oraz uczniowie klas drugich i trzecich z GCE pod opieką Moniki Świderek, Macieja Rendzikowskiego, Sebastiana Jarosia i Renaty Dymczak.

 Akcja polega na zbiorowym sprzątaniu śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania. Jej celem jest budowanie świadomości ekologicznej, kształtowanie wśród młodzieży dobrej postawy wobec środowiska naturalnego oraz przypomnienie, jak ważna jest segregacja śmieci. Miasto zapewniło wszystkim uczestnikom akcji rękawice i worki. Zmęczeni ale usatysfakcjonowani uczniowie zakończyli sprzątanie około godziny 13.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE