Reklama

Stodólna w końcu doczeka się remontu

Opublikowano:
Autor:

Stodólna w końcu doczeka się remontu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gostyniński Urząd Miasta ogłosił przetarg na prace budowlane na ul. Stodólnej. Remontem objęty będzie odcinek od skrzyżowania z ulicą Floriańska do skrzyżowania z ulicą Solidarności.

Gostyniński Urząd Miasta ogłosił przetarg na prace budowlane na ul. Stodólnej. Remontem objęty będzie odcinek od skrzyżowania z ulicą Floriańska do skrzyżowania z ulicą Solidarności.

Prace mają rozpocząć się od sfrezowania istniejącej obecnie nawierzchni bitumicznej, zakończą zaś wykonaniem nowej nawierzchni. Remont ul. Stodólnej obejmować ma również: remont zjazdów z kostki betonowej; wymianę betonowych krawężników i wykonanie korytka ściekowego między jezdnią a krawężnikiem i wymianę obrzeży; wymianę kostki betonowej na chodnikach.

Przejścia dla pieszych zostaną dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dotyczy to również zjazdów z chodników. W planach jest również regulacja wysokości studzienek ściekowych i kanalizacyjnych; oczyszczenie wpustów i studzienek kanalizacji deszczowej i udrożnienie odcinków od studzienek do studni głównej sieci kanalizacji deszczowej oraz odtworzenie istniejącego obecnie oznakowania poziomego jako strukturalnego, grubowarstwowego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE