Reklama

Stop Wypadkom

Opublikowano:
Autor:

Stop Wypadkom - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gostynińska policja alarmuje, iż blisko dwukrotnie zwiększyła się liczba wypadków drogowych i osób rannych na terenie powiatu gostynińskiego.

Gostynińska policja alarmuje, iż blisko dwukrotnie zwiększyła się liczba wypadków drogowych i osób rannych na terenie powiatu gostynińskiego.

19 wypadków, 20 rannych, 1 osoba zabita - to bilans niespełna sześciu miesięcy na terenie powiatu gostynińskiego. W minionym roku powyższe dane przedstawiały się następująco - 11 wypadków, 10 rannych i 1 osoba zabita. Do największej liczby zdarzeń doszło na terenie Gostynina, gdzie rannych zostało 10 osób. Głównymi przyczynami wypadków na naszym terenie jest nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu czy niedostosowanie prędkości do warunków ruchu. Ponadto tylko w tym roku funkcjonariusze zatrzymali ponad 40 uprawnień do kierowania za przekroczenie prędkości.                                                     

Mając na uwadze zwiększenie bezpieczeństwa, już 29 czerwca, policjanci przeprowadzą działania skierowane przeciwko kierowcom przekraczającym prędkość, a w najbliższy czwartek wzmogą kontrole w rejonie przejść dla pieszych.

Apelujemy o rozsądek, czujność, ostrożność i przestrzeganie przepisów Drogowych.

Zdjęcia wypadków drogowych zamieszczonych poniżej, to zdarzenia do których dochodziło na drogach Mazowsza.

 

sierż.szt. Dorota Słomkowska

KPP w Gostyninie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE