Reklama

Strachy Na Lachy rozpaliły gostynińskie serca: 27. Finał WOŚP za nami! [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Strachy Na Lachy rozpaliły gostynińskie serca: 27. Finał WOŚP za nami! [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejskie Centrum Kultury pękało w szwach. Wszystko to za sprawą 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zwieńczonego energetycznym koncertem zespołu Strachy na Lachy. Grabaż i spółka nie zawiedli - porwali publikę, a ta odwdzięczyła się gorącymi owacjami. Zresztą, sami zobaczcie!

Miejskie Centrum Kultury pękało w szwach. Wszystko to za sprawą 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zwieńczonego energetycznym koncertem zespołu Strachy na Lachy. Grabaż i spółka nie zawiedli - porwali publikę, a ta odwdzięczyła się gorącymi owacjami. Zresztą, sami zobaczcie!

Dzisiejszy Finał w MCK rozpoczął się o godz. 14:00 nagrodzeniem laureatów Biegu z Fantazją. Na mieszkańców czekał szereg atrakcji, w tym występ Mażoretek, Miejskiej Orkiestry Dętej, Ananasów, Kapeli Płockiej i Kabaretu Zwierciadło. Największe tłumy przyciągnął jednak koncert kapeli Strachy Na Lachy. Ich występ przyciągnął fanów z całego regionu, którzy wspólnie z zespołem śpiewali teksty największych przebojów, takich jak: "Dzień dobry, kocham Cię", "Piła tango", "czarny chleb i czarna kawa", "Chory na wszystko", "Co się z nami stało", czy "Raissa".  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE