Reklama

Strażacy przełamali się opłatkiem [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Strażacy przełamali się opłatkiem [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła spotkaniu wigilijnemu strażaków, które odbyło się w sobotnie popołudnie w sali szkoleniowej Ochotniczej Straży Pożarnej w Gostyninie.

 Życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła spotkaniu wigilijnemu strażaków, które odbyło się w sobotnie popołudnie w sali szkoleniowej Ochotniczej Straży Pożarnej w Gostyninie.

W strażackim spotkaniu opłatkowym uczestniczyli: zaproszeni goście: burmistrz Paweł Witold Kalinowski, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Tadeusz Majchrzak, zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie, mł. bryg. Mariusz Ostrowski, druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Gostyninie oraz osoby wspierające naszą jednostkę.

Zebranych powitał prezes jednostki Karol Podleśny, który złożył wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne.
W swoim wystąpieniu burmistrz Paweł Kalinowski zwrócił uwagę na to, jak ważną rolę pełnią strażacy ochotnicy w lokalnym społeczeństwie. Ile poświęcają, aby nieść bezinteresowną pomoc drugiemu człowiekowi. Składając życzenia podziękował strażakom za ich ofiarną pracę, za trud i ryzyko, jakie podejmują w ochronie życia i mienia ludzkiego.

Strażacy dzieląc się opłatkiem, składali sobie życzenia świąteczno-noworoczne. Spotkanie zakończyło się kolacją, podczas której nie zabrakło tradycyjnych wigilijnych potraw.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE