Reklama

Strażacy walczyli o prym: druhowie z Adamowa nie mieli sobie równych [GALERIA]

Opublikowano:
Autor:

Strażacy walczyli o prym: druhowie z Adamowa nie mieli sobie równych [GALERIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj strażacy ochotnicy stanęli ze sobą w szranki na Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych. W końcowej klasyfikacji najlepsi okazali się druhowie z Adamowa, tuż za nimi znalazła się drużyna gospodarzy, a miejsce na najniższym stopniu podium przypadło zespołowi OSP Łuszczanów. W rywalizacji nie zabrakło też kobiet oraz drużyn młodzieżowych.

Wczoraj strażacy ochotnicy stanęli ze sobą w szranki na Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych. W końcowej klasyfikacji najlepsi okazali się druhowie z Adamowa, tuż za nimi znalazła się drużyna gospodarzy, a miejsce na najniższym stopniu podium przypadło zespołowi OSP Łuszczanów. W rywalizacji nie zabrakło też kobiet oraz drużyn młodzieżowych.

Zawody rozpoczęły się o godzinie 10:00 na stadionie w Szczawinie Kościelnym. Wzięło w nich udział 7 jednostek OSP. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała komisja sędziowska z Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie w składzie: Przewodniczący komisji st.kpt. Witold Borowy, mł.bryg. Dariusz Ostrowski, mł.ogn. Przemysław Zgierski, mł.ogn. Paweł Wręgowski, st.str. Mariusz Zieliński, str. Joanna Smoleńska.

Druhowie rywalizowali w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej z przeszkodami 7x50m oraz w ćwiczeniach bojowych. Oprócz seniorów można było zobaczyć młodzieżowe drużyny pożarnicze, a także drużyny kobiece. Uczestnicy zostali uhonorowani medalami, dyplomami które wręczył wójt Gminy Jerzy Sochacki oraz nagrodami pieniężnymi. Po zawodach wszyscy udali się na strażacką grochówkę przygotowaną przez Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP dh Zygmunta Koryckiego

Klasyfikacja końcowa jednostek OSP w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych:

1. OSP Adamów

2. OSP Szczawin Kościelny

3. OSP Łuszczanów

4. OSP Józefków

5. OSP Suserz

6. OSP Wola Trębska

7. OSP Helenów Słupski

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE