Reklama

Strażacy z OSP Gostynin zawsze zwarci i gotowi do pomocy

Opublikowano:
Autor:

Strażacy z OSP Gostynin zawsze zwarci i gotowi do pomocy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegłym tygodniu strażacy z OSP Gostynin potwierdzili, że są w gotowości o każdej porze dnia i nocy. Druhowie z Gostynina zostali zadysponowani do trzech zdarzeń, a do każdego z nich zebrali się w mgnieniu oka.

W ubiegłym tygodniu strażacy z OSP Gostynin potwierdzili, że są w gotowości o każdej porze dnia i nocy. Druhowie z Gostynina zostali zadysponowani do trzech zdarzeń, a do każdego z nich zebrali się w mgnieniu oka.

Pierwsze ze zdarzeń miało miejsce w noc sylwestrową. Pomimo święta, strażacy nadal stali na posterunku i przed godziną 19 udali się do pożaru hali w gminie Drobin. Działania ratowniczo-gaśnicze prowadzone były do późnych godzin nocnych. Drugie ze zdarzeń również miało miejsce w święto, tym razem w Święto Trzech Króli. Druhowie udali się po godzinie 12 na ulicę Klonową, na której doszło do pożaru. Mimo srogiego mrozu strażacy czym prędzej popędzili na miejsce pożaru. Po dojeździe strażacy ochotnicy wsparli w działaniach ratowniczo-gaśniczych Państwową Straż Pożarną. Jeszcze tego samego dnia OSP Gostynin zostało zadysponowane przed godziną 16 do działań związanych z uwolnieniem  przymarzniętego łabędzia na akwenie wodnym pod zamkiem w Gostyninie. Po sprawnej akcji strażaków łabędź został uratowany.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE