Reklama

Studniówki czar, czyli: tak się bawi "Ogólniak"!

Opublikowano:
Autor:

Studniówki czar, czyli: tak się bawi "Ogólniak"! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po raz szósty poza murami szkoły i po raz pierwszy w Słubicach - w ubiegły weekend studniówkowemu szaleństwu oddali się maturzyści z I Liceum Ogólnokształcącego. Oj, działo się!

Po raz szósty poza murami szkoły i po raz pierwszy w Słubicach - w ubiegły weekend studniówkowemu szaleństwu oddali się maturzyści z I Liceum Ogólnokształcącego. Oj, działo się!

Bal maturalny młodzieży z LO im. T. Kościuszki odbył się w hotelu Kawallo w Słubicach, a w zabawie udział wzięło sześć klas. Na imprezie pojawili się także włodarze i samorządowcy, m.in wicestarosta Jan Krzewicki i wójt Edmund Zieliński.

Tego wieczoru najważniejsi byli jednak maturzyści. Młodzież aż do białego rana szalała przy muzyce zespołu Terytoria. Zanim jednak rozpoczęły się radosne pląsy, licealiści odtańczyli poloneza, a pierwszą parę stworzyli: dyrektor szkoły Anna Latoszek-Janicka oraz uczeń klasy III a, Krystian Jankowski.  Zabawa z pewnością przez długie lata pozostanie w pamięci tegorocznych maturzystów. My, życzymy im samych sukcesów, połamania piór!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE