Reklama

Sukces ucznia z Lucienia. Jego pomysł zostanie wykorzystany w kampanii

Opublikowano:
Autor:

Sukces ucznia z Lucienia. Jego pomysł zostanie wykorzystany w kampanii  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczeń Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Lucieniu Damian Dłużniewski został wyróżniony w konkursie na hasło promujące segregacje odpadów z myślą o utrzymaniu czystości i porządku. Jego pomysł zostanie wykorzystany podczas kampanii informacyjno-edukacyjnej prowadzonej na rzecz segregacji odpadów Związku Gmin Regionu Płockiego.

Uczeń Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Lucieniu Damian Dłużniewski został wyróżniony w konkursie na hasło promujące segregacje odpadów z myślą o utrzymaniu czystości i porządku. Jego pomysł zostanie wykorzystany podczas kampanii informacyjno-edukacyjnej prowadzonej na rzecz segregacji odpadów Związku Gmin Regionu Płockiego.

Udział w konkursie mogli brać przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z terenu 13 gmin objętych system gospodarowania odpadami w ramach Związku Gmin Regionu Płockiego. W konkursie wystartowali uczniowie z gmin: Bielsk, Brudzeń Duży, Słupno, Stara Biała, Czerwińsk nad Wisłą, Staroźreby, Szczawin Kościelny, Łąck, Gostynin, Pacyna, Miasta i Gminy Drobin i Gąbin oraz Gminy i Miasta Wyszogród.

Celem konkursu było zwrócenie uwagi na potrzebę segregacji odpadów. Wśród nadesłanych haseł promujące segregacje odpadów Komisja Konkursowa wyłoniła laureata konkursu, którym jest Damian Dłużniewski. Hasło Damiana „Kto śmieci segreguje - ten dobrze wyląduje" zostanie wykorzystane jako hasło kampanii informacyjno-edukacyjnej prowadzonej na rzecz segregacji odpadów Związku Gmin Regionu Płockiego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE