Reklama

Świat bez kolorów, czyli spektakl ,,Autobus’’ w wykonaniu Teatru Zgoda

Opublikowano:
Autor:

Świat bez kolorów, czyli spektakl ,,Autobus’’ w wykonaniu Teatru Zgoda - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Spektakl ,,Autobus’’ zrealizowany przez Teatr Zgoda oraz przedstawienie Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków w wykonaniu ,,Niewielkiego’’ amatorskiego teatru z Gąbina zdobyły serca gostynińskiej publiczności.

Spektakl ,,Autobus?? zrealizowany przez Teatr Zgoda oraz przedstawienie Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków w wykonaniu ,,Niewielkiego?? amatorskiego teatru z Gąbina zdobyły serca gostynińskiej publiczności.

„Więcej niż teatr” to projekt organizowany przez Instytut im. Jerzego Grotowskiego w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Koncentruje się wokół sztuki angażującej osoby z niepełnosprawnościami. Teatr pozbawiony był strony wizualnej, w której nie było gestów, mimiki oraz gry świateł, a scenografia ograniczona została do minimum. Spektakl, który pokazał świat bez kolorów zwrócił uwagę wielu widzów.

Amatorski Teatr Niewielki, bo tak brzmi dokładna nazwa gąbińskiego koła teatralnego rozpoczął swoją działalność we wrześniu 2015 roku. Zainteresowanie grupą teatralną jest bardzo duże, gdyż liczba członków ekipy wynosi 21 osób, które z dużym zaangażowaniem uczestniczą w zajęciach i rozwijają swój talent. Spektakl ,,Królewna Śnieżka i 7 Krasnoludków’’ cieszył się dużą publiką, która wynagrodziła aktorów gorącymi brawami. Koło teatralne dla dorosłych działa przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Gąbinie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE