Reklama

Świąteczne kolędowanie w G2

Opublikowano:
Autor:

Świąteczne kolędowanie w G2 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ostatniego dnia szkoły przed Świętami Bożego Narodzenia w szkole przy ul. Wojska Polskiego odbył się koncert kolęd i pieśni świątecznych w wykonaniu uczniów z Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów w Gostyninie.

Ostatniego dnia szkoły przed Świętami Bożego Narodzenia w szkole przy ul. Wojska Polskiego odbył się koncert kolęd i pieśni świątecznych w wykonaniu uczniów z Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów w Gostyninie.

Wydarzenie było bardzo poruszające i skłaniało wszystkich do refleksji w tym wyjątkowym w roku okresie. W organizację wydarzenia muzycznego bardzo zaangażowali się uczniowie, co tylko podkreśla, jak bardzo zależało uczniom na celebracji okresu świątecznego. Występy wokalne i instrumentalne odbyły się dzięki wytężonej pracy uczniów pod kierunkiem Urszuli Lasoty, wystrój i dekoracje pod opieką Joanny Wawrzyniak, a wszystko inne zostało dopięte na ostatni guzik dzięki staraniom opiekuna samorządu uczniowskiego Arkadiusza Jędrzejewskiego oraz uczniów z samorządu. Po uroczystości dyrektor Beata Wasiak-Grudzińska złożyła wszystkim zebranych najszczersze życzenia, a przedstawiciel rady rodziców Paweł Łuczak przekazał wszystkim uczniom cukierki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE