Reklama

Świąteczne prezenty dla dzieci z Gostynina

Opublikowano:
Autor:

Świąteczne prezenty dla dzieci z Gostynina - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do Urzędu Miasta Gostynina przybyli z wyjątkowymi świątecznymi upominkami przedstawiciele Towarzystwa Ubezpieczeniowego i Reasekuracji WARTA S.A. z siedzibą w Warszawie.

Do Urzędu Miasta Gostynina przybyli z wyjątkowymi świątecznymi upominkami przedstawiciele Towarzystwa Ubezpieczeniowego i Reasekuracji WARTA S.A. z siedzibą w Warszawie.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie realizuje akcję zainicjowaną przez TUiR WARTA. Pracownicy firmy zwrócili się do gostynińskiego MOPS-u z prośbą o wytypowanie 17 dzieci spośród rodzin korzystających z pomocy tutejszego ośrodka w celu obdarowania ich wymarzonymi prezentami ufundowanymi przez TUiR WARTA. Oprócz przedstawicieli firmy, prezenty wręczał także Mikołaj, który był obecny na spotkaniu. Radość obdarowanych dzieci była ogromna. Warszawską firmę reprezentowali: Beata Mikołajczyk i Marek Piaskowski. Na spotkaniu pojawili się również m. in. burmistrz Paweł Kalinowski oraz kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gostyninie Renata Zagórska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE