Reklama

Świąteczny prezent dla gostynińskiej policji. Komenda dostała nowy radiowóz

Opublikowano:
Autor:

Świąteczny prezent dla gostynińskiej policji. Komenda dostała nowy radiowóz - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Św. Mikołaj nie zapomniał o funkcjonariuszach KPP w Gostyninie. W trakcie wczorajszego spotkania wigilijnego, miejsce miało uroczyste przekazanie radiowozu dla gostynińskiej policji.

Św. Mikołaj nie zapomniał o funkcjonariuszach KPP w Gostyninie. W trakcie wczorajszego spotkania wigilijnego, miejsce miało uroczyste przekazanie radiowozu dla gostynińskiej policji. 

Na drogach naszego powiatu poruszał się będzie oznakowany Opel Mokka. W przekazaniu kluczyków uczestniczyli komendanci gostynińskiej
policji oraz wójtowie gmin - Szczawin Kościelny i Pacyna, które to współfinansowały zakup pojazdu. Kapelan gostynińskiej policji, ks. kanonik Jerzy Ławicki poświęcił nowy radiowóz. Komendant, inspektor Zbigniew Włodkowski podziękował przedstawicielom lokalnych władz samorządowych za wsparcie, podkreślając, że okazana pomoc jest nie tylko wyrazem dobrze układającej się współpracy, ale też dbałości o bezpieczeństwo mieszkańców.

Następnie, jak każdego roku, policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie oraz zaproszeni goście przed Świętami Bożego Narodzenia spotykają się przy symbolicznym stole wigilijnym, dzieląc się opłatkiem oraz składając sobie życzenia świąteczne
i noworoczne. Komendant Powiatowy Policji w Gostyninie insp. Zbigniew Włodkowski podziękował współpracownikom za dotychczasową pracę i wysiłek, jaki wkładają w służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu gostynińskiego. Zebranym oraz ich rodzinom życzył ciepłych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.Opłatki poświęcił kapelan Policji ks. kan. Jerzy Ławicki.

W tym dniu swoje życzenia złożyli również: starosta Gostyniński Arkadiusz Boruszewski, burmistrz Paweł Kalinowski, wójt gminy Szczawin Kościelny Barbara Stępniak, wójt gminy Pacyna Krzysztof Woźniak oraz reprezentujący wójta gminy Gostynin Krzysztof Czerwiński.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE