Reklama

Święty Mikołaj zawitał do Starej Betoniarni

Opublikowano:
Autor:

Święty Mikołaj zawitał do Starej Betoniarni - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś z samego rana dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyninie przybyły do Starej Betoniarni, by móc spotkać się ze Świętym Mikołajem. Na maluchów czekało wiele atrakcji.

Dziś z samego rana dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyninie przybyły do Starej Betoniarni, by móc spotkać się ze Świętym Mikołajem. Na maluchów czekało wiele atrakcji.

Dzisiejsze wydarzenie rozpoczęło się od gier i zabaw, przygotowanych specjalnie dla dzieci z podstawówki. Młodzi uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli we wszystkich atrakcjach. Klasa 3a ozdobiła w Starej Betoniarni wielką choinkę, która przez całą zimę będzie cieszyć oczy odwiedzających centrum handlowe. Po dobrze wykonanej pracy, dzieci mogły wysłuchać opowieści z książek czytanych przez opiekunów. W trakcie zabaw gości MCH przywitał Święty Mikołaj. Nie zabrakło również malowania twarzy, czy rysowania bałwanków. Uczestnicyskosztowali poczęstunku przygotowanego przez sponsorów, na stole pojawiły się różnego rodzaju wędliny, owoce, słodycze i napoje. Jak zapowiada prezes Starej Betoniarni, Rafał Różański, była to pierwsza taka akcja przygotowana dla dzieci, ale z pewnością nie ostatnia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE