Reklama

Szach, mat, puchary rozdane!

Opublikowano:
Autor:

Szach, mat, puchary rozdane! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwadzieścia tęgich głów stanęło ze sobą w szranki z Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Szczawin Kościelny. Każdy z uczestników miał chrapkę na medal, dzięki czemu rywalizacja była niezwykle zacięta. Kto był najlepszy i zgarnął nagrodę z rąk włodarza?

Dwadzieścia tęgich głów stanęło ze sobą w szranki z Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Szczawin Kościelny. Każdy z uczestników miał chrapkę na medal, dzięki czemu rywalizacja była niezwykle zacięta. Kto był najlepszy i zgarnął nagrodę z rąk włodarza?

Sobotni turniej rozpoczął się o godz. 10 w Gminnym Ośrodku Kultury w Szczawinie Kościelnym. W imprezie nie mogło zabraknąć patrona turnieju, wójta Jerzego Sochackiego. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe: open (dorośli) oraz juniorów. Rozegranych zostało 9 rund, po pół godziny każda. Szachiści głowili się jak mogli, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Wśród dorosłych najlepszy okazał się Paweł Flak z Gost-mat Gostynin, który wyprzedził swoich kolegów z zespołu: Romana Odlewskiego i Rajmonda Gątarka. W kategorii juniorów równych sobie nie miała Aleksandra Szczypawka z klubu PUKS Mikołaj Gąbin, która pokonała Michała Paczkowskiego (również PUKS) oraz Macieja Charzyńskiego z Płocka. Najlepszym z reprezentantów gminy Szczawin Kościelny okazał się Zbigniew Kurkowski startujący w kategorii open. Wszyscy uczestnicy stanęli do pamiątkowego zdjęcia, zaś wójt wręczył szachistom nagrody książkowe.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE