Reklama

Szczawińscy seniorzy świętowali jubileusz!

Opublikowano:
Autor:

Szczawińscy seniorzy świętowali jubileusz! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Szczawiński klub seniora ma już 4 lata. Taki jubileuszu trzeba więc było okrasić huczną imprezą! W poniedziałek w Gminnym Ośrodku Kultury uczczono ten dzień jak należy.

Szczawiński klub seniora ma już 4 lata. Taki jubileuszu trzeba więc było okrasić huczną imprezą! W poniedziałek w Gminnym Ośrodku Kultury uczczono ten dzień jak należy.

W przygotowania do czwartego już Dnia Seniora wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury po raz kolejny włączyły się kobiety ze Stowarzyszenia Kobiet Gminy Szczawin Kościelny.

Na imprezie nie zabrakło wójta Jerzego Sochackiego, który wraz z dyrekcją GOK-u życzył seniorom zdrowia, pogoda ducha oraz aktywności, która pozwoli im wspólnie tworzyć kulturę gminy Szczawin Kościelny. Wraz z życzeniami seniorzy zostali obdarowani symboliczną różą. Specjalną niespodzianką był natomiast występ kapeli zespołu Dzieci Ziemi Łąckiej, dzięki któremu nogi same rwały się do tańca. Właśnie 17 października 2012 roku odbyło się pierwsze zebranie klubu. Z tej okazji, w czwartą rocznicę, emerytki przygotowały dla wszystkich tort. Kolejna taka impreza już za rąk!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE