Reklama

Szczawińskie "perełki" w półfinale Mistrzostw Polski!

Opublikowano:
Autor:

Szczawińskie "perełki" w półfinale Mistrzostw Polski! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Taniec w Szczawinie Kościelnym wciąż rozkwita! Wszystko to za sprawą podopiecznych UKS Pasja. Po raz kolejny powód do dumy dała szczawinianom niezawodna para: Mikołaj i Oliwa, którzy walczyli w półfinale Mistrzostw Polski.

Taniec w Szczawinie Kościelnym wciąż rozkwita! Wszystko to za sprawą podopiecznych UKS Pasja. Po raz kolejny powód do dumy dała szczawinianom niezawodna para: Mikołaj i Oliwa, którzy walczyli w półfinale Mistrzostw Polski.

Para Mikołaj Osmolak - Oliwia Kopeć to złote dzieci szczawińskiej szkoły tańca. Tym razem młode "perełki" z UKS Pasja zaprezentowały się w podkrakowskim Grajowie, gdzie zmierzyły się w półfinale Mistrzostw Polski. Para z numerem 79 - bo taki przypał w udziale Mikołajowi i Oliwii, jak zwykle pokazała klasę walcząc jak równy z równym z przeciwnikami z największych szkół tańca z całej Polski. Wdzięk, gracja i lekkość ruchów nie opuszczały młodych szczawinian, mimo to występ w mistrzostwach kraju zakończą na półfinałach. Sam udział w tej rangi wydarzeniu jest jednak ogromnym sukcesem dla UKS Pasja oraz małych wirtuozów ze Szczawina Kościelnego. Z tej okazji nie zabrakło małego świętowania z tortem na cześć półfinalistów. 

Cały rok 2016 w wykonaniu Mikołaja i Oliwii stał pod znakiem sukcesów. Przypomnijmy, że w tym roku podopieczni Pasji zdobyli złoty medal OTTT GEST o puchar burmistrza Koronowa (obok Bydgoszczy) GPP Ekstraklasa FTS, dzięki czemu zapewnili sobie awans do wyższej klasy tanecznej.

 Wcześniej zdominowali także halę Orlen Areny w Płocku podczas Ogólnopolskiego Turniej Tańca Towarzyskiego Holywood Cup oraz Puchar Polski FTS będący kwalifikacjami do Pucharu Świata.

 Mamy nadzieję, że nowy rok przyniesie szereg kolejnych sukcesów. Życzymy powodzenia!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE