Reklama

Szczeniaczki porzucone w kartonowym pudełku. Animal Ghost rusza z pomocą

Opublikowano:
Autor:

Szczeniaczki porzucone w kartonowym pudełku. Animal Ghost rusza z pomocą - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości To jedna z historii, które nie powinny mieć miejsca, a jednak wciąż się zdarzają… Pod Gostyninem znaleziono kartonowe pudełko, a w nim dwa zmarznięte szczeniaki. W tej sprawie interweniowała grupa Animal Ghost, która zaopiekowała się psiakami.

To jedna z historii, które nie powinny mieć miejsca, a jednak wciąż się zdarzają? Pod Gostyninem znaleziono kartonowe pudełko, a w nim dwa zmarznięte szczeniaki. W tej sprawie interweniowała grupa Animal Ghost, która zaopiekowała się psiakami.

Ciemnym, mroźnym rankiem pod Gostyninem jeden z przechodniów znalazł kartonowe pudełko. Jak się okazało po chwili, znajdowały się w nim dwa przytulone do siebie szczeniaki, kulące się ze strachu i z zimna. Miłośnicy zwierząt z grupy Animal Ghost szybko opanowali sytuację, zapewniając maluszkom jedzenie i ciepłe schronienie. Pieski trafiły już do nowych domów. Przez to zdarzenie członkowie grupy Animal Ghost postanowili zaapelować do właścicieli zwierząt, aby zastanowili się nad sterylizacją bądź kastracją swojego pupila:
- Do wiosny coraz bliżej, zaczyna się sezon psich i kocich amorów, dlatego po raz kolejny apelujemy - zastanówmy się nad sterylizacją lub kastracją swojego pupila. Pomyślmy czy nie warto ponieść tego wydatku, który choć spory, jest ponoszony raz na całe życie psa bądź kota. Nie pomnażajmy ogromu nieszczęść i zwierzęcego cierpienia. - apeluje jeden z przedstawicieli Animal Ghost.

Przypomnijmy, że był to nie pierwszy tak szlachetny wyczyn gostynińskiej grupy. W ubiegłym roku Animal Ghost znalazło łącznie domy 119 psom i kotom z terenu i gminy Gostynin. Oprócz tego, dzięki gostynińskiej grupie do domu wróciło 35 zwierzaków. Należy pamiętać, że jeśli ujrzymy błąkające się zwierze lub będziemy świadkami złego traktowania zwierząt, trzeba bezzwłocznie powiadomić o tym grupę Animal Ghost (tel. 607 599 566 – Gosia, 509 653 345 – Marta).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE