Reklama

Szczypiorniści dla Antosia - wielka zbiórka w Orlen Arenie

Opublikowano:
Autor:

Szczypiorniści dla Antosia - wielka zbiórka w Orlen Arenie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 25 lutego podczas meczu piłki ręcznej pomiędzy Wisłą Płock a Rhein Neckar Lowen, który rozegrany zostanie w Orlen Arenie, odbędzie się zbiórka funduszy na operację Antosia Mierzejewskiego z Gąbina. Przybyli na mecz kibice będą mogli wesprzeć akcję przez wrzucenie do puszek kilku złotych. Wolontariusze będą przy każdym wejściu na obiekt sportowy. 

25 lutego podczas meczu piłki ręcznej pomiędzy Wisłą Płock a Rhein Neckar Lowen, który rozegrany zostanie w Orlen Arenie, odbędzie się zbiórka funduszy na operację Antosia Mierzejewskiego z Gąbina. Przybyli na mecz kibice będą mogli wesprzeć akcję przez wrzucenie do puszek kilku złotych. Wolontariusze będą przy każdym wejściu na obiekt sportowy. 

Chłopiec ma 1,5 roku. Urodził się bez kości strzałkowej w prawej nóżce. Kończyna jest krótsza od lewej i zdeformowana. Prawa rączka również ma defekty. Dłoń ma wykształcone tylko trzy paluszki. Jeśli chłopiec nie przejdzie specjalistycznej operacji do ukończenia drugiego roku życia, będzie skazany na poruszanie się na wózku. Uratowanie malucha jest możliwe przez lekarzy w USA. 

Sekcja Piłki Ręcznej Wisły Płock z Adamem Wiśniewskim na czele bardzo chętnie włącza się w akcje pomocowe. Organizatorzy zbiórki spotkali się z ogromną życzliwością i otwartością członków Zarządu Klubu. 

Będziesz na meczu? Wrzuć kilka złotych do puszki wolontariusza. Dla Ciebie to niewiele. Dla chłopca to całe życie...

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE