Reklama

Szkoła Muzyczna świętowała jubileusz

Opublikowano:
Autor:

Szkoła Muzyczna świętowała jubileusz - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj w Miejskiej Szkole Muzycznej w Gostyninie odbyła się uroczystość z okazji 10-lecia istnienia szkoły. Licznie zgromadzona publiczność mogła wysłuchać koncertu w wykonaniu uczniów i absolwentów szkoły oraz skosztować tortu.

Wczoraj w Miejskiej Szkole Muzycznej w Gostyninie odbyła się uroczystość z okazji 10-lecia istnienia szkoły. Licznie zgromadzona publiczność mogła wysłuchać koncertu w wykonaniu uczniów i absolwentów szkoły oraz skosztować tortu.

Wydarzenie rozpoczęło się od hymnu Polski. Po odśpiewaniu Mazura Dąbrowskiego głos zabrał dyrektor Andrzej Sitek, który w skrócie opowiedział o historii szkoły. Później przyszedł czas na podziękowania, burmistrz Paweł Kalinowski z wdzięcznością gratulował wszystkim, którzy włożyli trud i wysiłek w powstanie i funkcjonowanie szkoły muzycznej. Po przemowach, zostały wręczone nagrody i wyróżnienia dla pracowników szkoły. Na wczorajszej uroczystości przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpili uczniowie i absolwenci Miejskiej Szkoły Muzycznej. Po koncercie na wszystkich czekał jubileuszowy tort, a zaproszeni goście mogli wpisać się do księgi pamiątkowej szkoły.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE