Reklama

Szkoła w Emilianowie ma już 90 lat

Opublikowano:
Autor:

Szkoła w Emilianowie ma już 90 lat - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości We wtorek Szkoła w Emilianowie świętowała wyjątkowy jubileusz 90-lecia swojego istnienia. Obchody rozpoczęły się mszą św., która została odprawiona na terenie szkolnym.

We wtorek Szkoła w Emilianowie świętowała wyjątkowy jubileusz 90-lecia swojego istnienia. Obchody rozpoczęły się mszą św., która została odprawiona na terenie szkolnym.

 Mszę św. celebrował ks. inf. prof. dr hab. Wojciech Góralski. Podczas części oficjalnej dyrektor placówki Marzenna Kozłowska powitała wszystkich zebranych i zaprezentowała wydaną z okazji jubileuszu książkę, a potem był czas przeznaczony dla gości, życzenia z okazji święta szkoły złożył także Burmistrz Paweł Kalinowski.

Program artystyczny "Ocalić od zapomnienia", w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Bohaterów 1 grudnia 1939 roku w Emilianowie przedstawili uczniowie tej placówki, którzy także przygotowali wraz z nauczycielami występ muzyczny.

Następnie na boisku odbył się piknik, a po nim występ Artystycznego Zespołu Cygańskiego "Romen", Drugiej Maryli Rodowicz i rewia taneczna w rytmach samby.

Uroczystość zakończył występ zespołu "Kanon" w skład którego weszli absolwenci szkoły w Emilianowie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE