Reklama

Szkoła w Zwoleniu świętowała po raz czternasty!

Opublikowano:
Autor:

Szkoła w Zwoleniu świętowała po raz czternasty!  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś Szkoła Podstawowa w Zwoleniu miała swój wielki dzień! Podczas 14-tego już święta, placówka zorganizowała gry i atrakcje sportowe, które przyciągnęły całe rodziny.

Dziś Szkoła Podstawowa w Zwoleniu miała swój wielki dzień! Podczas 14-tego już święta, placówka zorganizowała gry i atrakcje sportowe, które przyciągnęły całe rodziny.

Od godziny 15. uczestnicy zabawy mogli spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych, takich jak kręgle, mini golf, unihokej, koszykówka czy rzuty karne w piłce ręcznej. Po godzinie 16 odbył się z kolei turniej przeciągania liny o puchar Radnego Gminy Gostynin Szymona Szczypawki, w którym udział wzięli rodzice, nauczyciele oraz uczniowie. Po emocjonujących starciach najlepsi w tej konkurencji okazali się rodzice. Po rozdaniu nagród Szymon Szczypawka wręczył dyrektorowi szkoły Tadeuszowi Fijałkowskiemu torbę z prezentem sportowym w środku. Dyrektor podarunek ten przekazał jednak ostatecznie nauczycielowi wychowania fizycznego, Łukaszowi Flejszerowi.

Po przeciąganiu liny rozegrano mecz piłki nożnej o puchar wójta Gminy Gostynin pomiędzy rodzicami a uczniami. Mecz od początku był bardzo emocjonujący i obie ekipy walczyły z całych sił. Po ostatnim gwizdku sędziego Łukasza Flejszera lepsi okazali się rodzice, wygrywając z uczniami 4:1 Imprezie towarzyszyły liczne atrakcje dla dzieci. Maluchy mogły skorzystać m.in z dmuchanych zjeżdżalni, jazdy konnej, trampoliny, malowania twarzy, wyścigach w workach, a także zagrać w siatkówkę plażową. Dobrej zabawie towarzyszyły sklepiki z lodami, goframi, ciastami oraz napojami.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE