Reklama

Szkolenia z zakresu księgowości w Starostwie Powiatowym

Opublikowano:
Autor:

Szkolenia z zakresu księgowości w Starostwie Powiatowym - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W środę w Starostwie Powiatowym w Gostyninie odbyły się kolejne bezpłatne szkolenia dla organizacji pozarządowych. Uczestnicy spotkania mogli wymienić się swoimi doświadczeniami oraz dowiedzieć się więcej na temat szeroko rozumianej księgowości.

W środę w Starostwie Powiatowym w Gostyninie odbyły się kolejne bezpłatne szkolenia dla organizacji pozarządowych. Uczestnicy spotkania mogli wymienić się swoimi doświadczeniami oraz dowiedzieć się więcej na temat szeroko rozumianej księgowości.

Szkolenie zostało poprowadzone przez Justynę Bartosiewicz, posiadającą ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu prawa podatkowego oraz doświadczenie w prowadzeniu organizacji pozarządowych. Uczestnicy szkolenia mieli okazję zaktualizować informacje w obszarze szeroko rozumianej księgowości stowarzyszeń. Poruszone zostały zagadnienia dotyczące m.in. źródeł finansowania organizacji pozarządowych, odpłatnej i nieodpłatnej działalności pożytku publicznego, działalności gospodarczej oraz obowiązków podatkowych stowarzyszeń i fundacji. Organizatorem szkoleń było Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział w Płocku.

W przyszłą środę o godzinie 9 odbędzie się czwarte, ostatnie w tym roku szkolenie dla organizacji pozarządowych poświęcone tematyce pozyskiwania środków zewnętrznych oraz przygotowywania wniosków o dofinansowanie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE