Reklama

Szlachetna Paczka: Lista Darczyńców prawie kompletna

Opublikowano:
Autor:

Szlachetna Paczka: Lista Darczyńców prawie kompletna - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Powoli dobiega końca poszukiwanie Darczyńców dla rodzin gostynińskiej Szlachetnej Paczki. Poszukiwani są jeszcze Darczyńcy dla trzech rodzin. W tegorocznej edycji akcji, która w Gostyninie odbywa się po raz pierwszy, pomoc zostanie przygotowana dla 26 rodzin.

Powoli dobiega końca poszukiwanie Darczyńców dla rodzin gostynińskiej Szlachetnej Paczki. Poszukiwani są jeszcze Darczyńcy dla trzech rodzin. W tegorocznej edycji akcji, która w Gostyninie odbywa się po raz pierwszy, pomoc zostanie przygotowana dla 26 rodzin.

Wielki Finał Szlachetnej Paczki w Gostyninie odbędzie się w dniach 9 i 10 grudnia w Miejskim Centrum Handlowym Stara Betoniarnia. To właśnie wtedy pomoc Darczyńców dotrze do rodzin, które najbardziej tego potrzebują.
Ponieważ trzy rodziny wciąż czekają na swoich Darczyńców, każdy może jeszcze dołączy do grona ludzi dobrej woli. Wystarczy wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl, zarejestrować się jako Darczyńca i wybrać z listy rodzinę której chce się pomóc.

– Dziękujemy ludziom, którzy wspomogli już rodziny w naszym rejonie – mówi Paulina Stawicka, lider Rejonu Gostynin. – Mamy nadzieję, że niebawem uda nam się znaleźć brakujących trzech Darczyńców.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE