Reklama

Szpital będzie funkcjonował bez zmian?

Opublikowano:
Autor:

Szpital będzie funkcjonował bez zmian? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Informowaliśmy niedawno, że do Sądu Rejonowego Lublin-Wschód trafił na początku grudnia wniosek o ogłoszenie upadłości Grupy Arion Szpitale. Władze Grupy uspokajają, że nie będzie to miało wpływu na funkcjonowanie szpitala w Gorzewie.

Informowaliśmy niedawno, że do Sądu Rejonowego Lublin-Wschód trafił na początku grudnia wniosek o ogłoszenie upadłości Grupy Arion Szpitale. Władze Grupy uspokajają, że nie będzie to miało wpływu na funkcjonowanie szpitala w Gorzewie.

– W związku z pojawiającymi się doniesieniami prasowymi odnośnie funkcjonowania Szpitala w Gorzewie Zarząd Arion Med Spółka z o. o. zapewnia wszystkich pacjentów, iż Szpital w Gorzewie oraz Centrum Medyczne funkcjonują w trybie normalnym i bez zakłóceń – czytamy w oświadczeniu, które na adres naszej redakcji przesłał Karol Stpiczyński, prezes zarządu Arion Med sp. z o.o.

 

Przypominamy, że szpital w Gorzewie stał się częścią Grupy Arion Szpitale 7 marca 2013 roku. Tymczasem, jak wynika z naszych informacji, 1 grudnia do IX Wydziału dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych Sądu Rejonowego Lublin-Wschód trafił wniosek o upadłość Arion Szpitale Sp. z o.o. Trzy dni później do Sądu Rejonowego Lublin-Wschód trafił wniosek o ogłoszenie upadłości Arion Med Sp. z o.o. 
Zarząd Arionu swoim oświadczeniem próbuje uspokoić zaniepokojonych pracowników szpitala w Gorzewie i jego pacjentów. Jakie będą dalsze losy placówki, na razie nie wiadomo. Będziemy starali się na bieżąco monitorować rozwój sytuacji i informować o niej naszych Czytelników.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE