Reklama

Szpital Kruk: darmowe świadczenia Nocnej i Świątecznej Pomocy Lekarskiej

Opublikowano:
Autor:

Szpital Kruk: darmowe świadczenia Nocnej i Świątecznej Pomocy Lekarskiej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Arion Med informuje, że od 1 października świadczenia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, dla osób zarejestrowanych są bezpłatne, a opieka udzielana jest bez skierowania oraz realizowana przez lekarzy i pielęgniarki od poniedziałku do piątku, w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracyw godzinach od 8.00 dnia danego do godz. 8.00 dnia następnego.

Arion Med informuje, że od 1 października świadczenia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, dla osób zarejestrowanych są bezpłatne, a opieka udzielana jest bez skierowania oraz realizowana przez lekarzy i pielęgniarki od poniedziałku do piątku, w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy w godzinach od 8.00 dnia danego do godz. 8.00 dnia następnego.

Ubezpieczeni w sytuacji pogorszenia stanu zdrowia mogą korzystać z pomocy nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.
Lekarz dyżurujący w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej udziela porad: w punkcie świadczenia usług, Szpital - Pawilon I, parter obok Izby Przyjęć; w domu pacjenta (w przypadkach medycznie uzasadnionych); telefonicznie. TEL: 24 236 09 50
TEL.KOM. 662 563 056
Od poniedziałku do piątku, w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy w godzinach od 8.00 dnia danego do godz. 8.00 dnia następnego pacjentom przysługują także zabiegi pielęgniarskie w ramach porady udzielanej przez lekarza dyżurującego oraz zabiegi wynikające z ciągłości leczenia zlecone przez lekarza ubezpieczenia zdrowotnego. Zabiegi te mogą być wykonywane w gabinecie zabiegowym lub w domu pacjenta.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE