Reklama

Szpital podłączony do awaryjnego zasilania. Problem skażonej wody rozwiązany?

Opublikowano:
Autor:

Szpital podłączony do awaryjnego zasilania. Problem skażonej wody rozwiązany? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Powiatowy Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna informuje, że wodociąg zakładowy Wojewódzkiego Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gostyninie po przeprowadzonej dezynfekcji i płukaniu został awaryjnie przełączony na zasilanie z ujęcia wody w Stanisławowie Skrzańskim (gmina Gostynin).

Powiatowy Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna informuje, że wodociąg zakładowy Wojewódzkiego Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gostyninie po przeprowadzonej dezynfekcji i płukaniu został awaryjnie przełączony na zasilanie z ujęcia wody w Stanisławowie Skrzańskim (gmina Gostynin).

29 września dyrektor szpitala został zobowiązany do  podjęcia natychmiastowych działań prowadzących do wyeliminowania skażenia mikrobiologicznego wody.

Stacja w Stanisławowie produkuje wodę dobrej jakości, co potwierdzają ostatnie badania w zakresie wymagań bakteriologicznych przeprowadzone w ramach kontroli wewnętrznej przez zakład komunalny w Solcu 22 września br. Dalsze działanie sanepidu zależne będą od otrzymanych sprawozdań z badań.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE