Szybcy jak błyskawica. Piłkarze z Lucienia gromią rywali

Opublikowano:

Szybcy jak błyskawica. Piłkarze z Lucienia gromią rywali - Zdjęcie główne

WiadomościW niedziele piłkarze Błyskawicy Lucień pokonali na własnym boisku Spartę Mochowo 9:0! Do przerwy wynik nie zapowiadał tak jednostronnego spotkania, ponieważ piłkarze Błyskawicy schodzili do szatni tylko z jednobramkowym prowadzeniem.

Mimo prowadzenia do przerwy 1:0, zawodnicy Błyskawicy Lucień nie zwolnili tempa i w drugiej połowie zabrali się do strzelania bramek. W rezultacie podopiecznym Artura Szulwacha udało się zdobyć w drugiej połowie aż 8 goli. Łupem bramkowym podzielili się: Krzysztof Kamiński, Kamil Surmak x2, Adrian Śmiałkowski x2, Łukasz Kaczmarek, Bartosz Antczak, Piotr Wilamowski i Michał Jędrzejczak.

Skład: Robert Ratajski (Rafał Tąpkowski) - Piotr Krysztofiak (Sebastian Zieliński), Przemysław Warsicki, to Mariusz Janiszewski, Piotr Wilamowski, Kamil Surmak, Jarosław Durka, Bartosz Antczak, Michał Jędrzejczak, Krzysztof Kamiński (Łukasz Kokosiński), Łukasz Kaczmarek (Adrian Śmiałkowski)

Już jutro o godzinie 16 piłkarze Błyskawicy zmierzą się  w 1/2 finału Pucharu Polski Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej z Unią Czermno.