Reklama

Szykuje się Jubileusz w SP1. Podziel się swoimi wspomnieniami!

Opublikowano:
Autor:

Szykuje się Jubileusz w SP1. Podziel się swoimi wspomnieniami! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z przygotowaniami do Jubileuszu stulecia istnienia Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyninie, dyrekcja, grono pedagogiczne oraz wszystkie osoby związane z placówką zwracają się do mieszkańców z o udostępnienie materiałów dotyczących SP1.

W związku z przygotowaniami do Jubileuszu stulecia istnienia Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyninie, dyrekcja, grono pedagogiczne oraz wszystkie osoby związane z placówką zwracają się do mieszkańców z o udostępnienie materiałów dotyczących SP1.

  „Jedynka" wywodzi się ze Szkoły Powszechnej, która mieściła się w koszarach carskich ( obecnie budynek Starostwa Powiatowego  przy ulicy 3 Maja 43b ) i w budynku przy ulicy 3 Maja 43a. W 1935 roku Szkoła Powszechna nr 1 została przeniesiona do nowo wybudowanego budynku przy ulicy Ozdowskiego 2. Poszukujemy następujących materiałów: przedwojenne i powojenne świadectwa szkoły powszechnej, zdjęcia (szczególnie interesują nas zdjęcia ze starej szkoły z koszar carskich, przedwojenne zdjęcia „Jedynki"), wspomnienia, relacje osób, które pamiętają szkołę w koszarach carskich, przeniesienie szkoły do nowo wybudowanego budynku, początki szkoły po II wojnie światowej. Za wszystkie materiały z góry serdecznie dziękujemy, mamy nadzieję, że pozwolą nam one lepiej poznać historię naszej szkoły.     

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE