Reklama

Tablety w gostynińskiej Trójce [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Tablety w gostynińskiej Trójce [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczniowie klasy II a ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Gimnazjalnymi w Gostyninie wykorzystali tablety, aby uczyć się odczytywania godzin na zegarze.

Uczniowie klasy II a ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Gimnazjalnymi w Gostyninie wykorzystali tablety, aby uczyć się odczytywania godzin na zegarze.

Użycie nietypowego środka dydaktycznego możliwe było dzięki zastosowaniu specjalnej aplikacji edukacyjnej. Pozwala ona każdemu chętnemu rozwiązywać zadania związane z pracą zegara (sprawdzanie godziny, odczytywanie godzin, minut, kwadransów). Tablet można wykorzystać do prac z zegarem zarówno do pracy z zegarem tradycyjnym, jak i z zegarem elektronicznym w formacie 12- lub 24-godzinnym.
Dzieci pracowały z wielkim zaangażowaniem, a użycie tabletu jako środka dydaktycznego okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Dało nie tylko wiele radości, ale też znacząco ułatwiło zdobywanie wiedzy i poszerzanie umiejętności. Dzieci zaś przekonać się mogły, że tablet służy nie tylko do zabawy, lecz jest także narzędziem nowoczesnej edukacji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE