Reklama

"Tak" dla rewitalizacji Gostynina: projekt zaakceptowany

Opublikowano:
Autor:

"Tak" dla rewitalizacji Gostynina: projekt zaakceptowany - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wszystko wskazuje na to, że program rewitalizacji Gostynina wreszcie otrzyma zielone światło. Poprawiony projekt zyskał aprobatę ekspertów i tym samym zostanie wniesiony na posiedzenie Zarządu Województwa Mazowieckiego.

Wszystko wskazuje na to, że program rewitalizacji Gostynina wreszcie otrzyma zielone światło. Poprawiony projekt zyskał aprobatę ekspertów i tym samym zostanie wniesiony na posiedzenie Zarządu Województwa Mazowieckiego.

Przypomnijmy, że w kwietniu program rewitalizacji Gostynina na lata 2017-2023 przygotowany przez urzędników miejskich okazał się kompletna klapą i uzyskał 0 na 12 możliwych punktów. Eksperci wskazali na konieczność kompleksowego przemodelowania założeń do rewitalizacji. Termin wprowadzenia poprawek wyznaczono na 31 lipca, w dniach 25-28 lipca odbyły się ostatnie konsultacje społeczne, zaś 28 lipca radni uchwalili Gminny Program Rewitalizacji.

Wczoraj burmistrz Paweł Kalinowski poinformował, że do Urzędu Miasta wpłynęło oficjalne stanowisko Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w rewitalizacji.

- Mam dla Państwa dobrą wiadomość. W wyniku przeprowadzenia oceny zakwalifikowano program jako spełniający wymogi przewidziane w "Regulaminie wpisu do wykazu". - zawiadamia włodarz.

W środę urzędnicy miejscy odbyli spotkanie w siedzibie Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie. Czy uda się zapiąć sprawę na ostatni guzik?

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE