Reklama

Teatralni Mikołaje odwiedzą Gorzewo

Opublikowano:
Autor:

Teatralni Mikołaje odwiedzą Gorzewo - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po raz osiemnasty aktorzy płockiego teatru wybiorą się do płockich szpitali. Tym razem trafią również do dzieci, które mikołajki spędzać będą w szpitalu w Gorzewie. 

Już po raz osiemnasty aktorzy płockiego teatru wybiorą się do płockich szpitali. Tym razem trafią również do dzieci, które mikołajki spędzać będą w szpitalu w Gorzewie. 

Aktorzy wybiorą się na spotkanie z najmłodszymi pacjentami szpitala na Kruku przebrani za postaci znane ze spektakli prezentowanych na scenie Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku. Wraz z nimi dzieci odwiedzą również orlenowscy wolontariusze.
Zbiórka upominków na Teatralne Mikołajki z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Lista darczyńców systematycznie się wydłuża. Co ciekawe, zdecydowana większość z nich pragnie zachować anonimowość. W tym roku mikołajkowe prezenty trafią nie tylko do dzieci przebywających w szpitalach w Płocku, ale również do tych, które leżą w Gorzewie.
Każdy, kto chciałby wesprzeć tę dobroczynną akcję, może do końca listopada przynieść do siedziby Teatru Dramatycznego przeznaczone dla dzieci nowe maskotki, zabawki, materiały edukacyjne – gry i książki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE