Reklama

Telewizyjny Kurier Mazowiecki na Kraśnicy

Opublikowano:
Autor:

Telewizyjny Kurier Mazowiecki na Kraśnicy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Redakcja Telewizyjnego Kuriera Mazowieckiego pojawiła się na gostynińskiej ulicy Kraśnica, aby pokazać, jak fatalnie wygląda jej nawierzchnia.

Redakcja Telewizyjnego Kuriera Mazowieckiego pojawiła się na gostynińskiej ulicy Kraśnica, aby pokazać, jak fatalnie wygląda jej nawierzchnia.

Regionalna redakcja Telewizji Polskiej pojawiła się w Gostynine, aby po raz kolejny przypomnieć, z jakimi problemami borykają się mieszkańcy ulicy Kraśnica wczesną wiosną i późną jesienią. Droga jest wówczas praktycznie zupełnie nieprzejezdna. Z wizyty Telewizyjnego Kuriera Mazowieckiego skorzystali radni Inicjatywy dla Gostynina, którzy spotkali się z mieszkańcami ulicy Kraśnica, aby porozmawiać o ich problemach i ewentualnych sposobach ich rozwiązania.

W trakcie komisji rozwoju gospodarczego Rady Miasta ma się odbyć dyskusja dotycząca możliwości przeznaczenia środków na utwardzenie drogi, dzięki czemu mieszkańcy mogliby korzystać z niej bez problemów bez względu na porę roku. W planach jest też wykup gruntów i przygotowanie projektu, a w końcu budowa drogi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE